Červenec 2017

Aplikace v mém iPhonu

18. července 2017 v 17:00 | Hannah |  Others
Inspirace, co si i vy můžete dát do svého mobilního telefonu.

Víkend #1

16. července 2017 v 18:35 | Hannah |  About me & my life
Víkend už téměř za námi a jelikož tento blog slouží i jako můj deníček, rozhodla jsem se sem celý víkend napsat.

Moje přeměna #1

13. července 2017 v 16:50 | Hannah |  About me & my life
Ahoj,

v tomhle článku bych chtěla napsat něco o přeměně své postavy, protože už nějakou dobu se snažím dát svojí váhu dolu. Článek má označení #1, protože bych jednou za nějakou dobu sem chtěla připsat svoje pokroky a psát o tom, jak jsem toho dosáhla.

Zhruba před rokem jsem měla nějakých 54 kilo a měřila jsem 167 centimetrů - to se nezměnilo. Tenkrát jsem se věnovala sportům, hodně chodila ven, což mi pomohlo si tu postavu udržet. Doteď si pamatuji na moment, kdy mi moje mamka přišla říct, že se stěhujeme. Přestěhovali jsme se 120 kilometrů od všeho co jsem měla ráda - kamarádů, přítele.. Nikoho jsem tady neznala, neměla jsem co dělat. Přestala jsem chodit ven a svojí nudu jsem prostě zajídala. Pořád jsem mamce říkala, ať mi koupí další sladký a i když jsme byly v obchodě, nacpala jsem půlku košíku jen svým jídlem, abych měla 'co dělat'. Ze svých 54 kil, což byla moje ideální váha, jsem se dokázala během 'chvíle' vyšplhat na 68. Jenže tenkrát mi to bylo prostě jedno. Poznámek na mojí postavu jsem si nevšímala. Tuhle váhu jsem si udržela až do momentu, kdy jsem si všimla, že je něco asi fakt špatně. Na mé přejídání se a neustálé přibírání na váze mě upozornil můj přítel. Než se to stalo, brala jsem to zkrátka jakože ,,miluje mně pro to, jaká jsem a ne pro to, jak vypadám". Ano, je to tak, ale myslím, ale 14 kilo musel být vážně velký šok. Byl by pro každého kluka, který by tohle vypozoroval u své přítelkyně. 17. března 2017 jsem si stoupla před zrcadlo a řekla jen ,,musím to změnit". Nedělala jsem to ani tak pro něj, jako pro sebe. Chtěla jsem se cítit dobře. Od té doby jsem se snažila každý den nachodit alespoň 8 kilometrů, chodila běhat a změnila jsem lehce svůj jídelníček. Nepřestala jsem jíst ani nic podobného, vyřadila jsem jen věci jako je Coca Cola nebo čokoláda.

13. července 2017, jsou to necelé čtyři měsíce od začátku mojí přeměny. Dnes jsem si stoupla na váhu, kde se ukázalo číslo 58. Deset kilo dole - jak je tohle sakra možné? Poprvé za svých sedmnáct let můžu říct ,,jsem na sebe fakt pyšná". A hlavně - jsem šťastná a cítím se dobře. Samozřejmě, tohle není konec mojí přeměny. Můj cíl je alespoň 55 kilo a pak začít tělo zpevňovat. Proto chci na tohle téma dále psát. Chtěla bych sem přidat i koláž, protože mám fotku přímo ze 17. března a fotky z tohohle období. To uvidím ale až podle toho, jestli někoho tohle téma bude zajímat a bude stát o další články.

Jsem ráda, že jsem svůj 'příběh' mohla někam napsat, díky!

What's up?

10. července 2017 v 17:05 | Hannah
Už dlouho jsem přemýšlela, zda se po pěti letech k psaní blogu vrátit, ale přiměla jsem se k tomu až nyní. Takže ahoj! V tomhle 'světě' jsem se pohybovala s různými tématy blogu a různými návrhy na články. Proto smíchám vše do jednoho a bude zde kousek všeho - od mého života, přes módu a kosmetiku až po všelijaké nápady...
Na blogu se budu podepisovat jako Hannah, jinak jsem 17-ti letá studentka, žijící na vesnici. Miluji zvířata, cestování a jídlo.
Na úvod by to bylo všechno a my se uvidíme u dalšího článku!