Aplikace v mém iPhonu

18. července 2017 v 17:00 | Hannah |  Others
Inspirace, co si i vy můžete dát do svého mobilního telefonu.


Začněme u nějpoužívanějších aplikací, co máte nejspíš každý - Facebook, Instagram, Messenger, Youtube a nejspíše i Snapchat. K nim ani nemusím nic psát, všichni víme o co se jedná a co tam dělat. Já nejvíce z těhle používám Messenger a Instagram. Mimochodem co se týče podobnosti v stories na Instagramu a Snapchatu - preferuji insta stories, sice tam nejsou tak hezké efekty, ale tolik se mi tam nezmenšuje kvalita fotek jako na Snapchatu.
A co ty méně používané aplikace? Když pojedu od první stránky, tak zde hodně využívám aplikaci iBooks (jen pro iPhone), knihy si ale nezakupuji, stáhnu si je v počítači v PDF a jednoduše přetáhnu. Tudíž tam mám knihy, které třeba ani v obchodě nejsou a mám je zadarmo.
Dále tam mám Spotify - aplikace na písničky, zadarmo, akorát bez připojení k internetu není funkční.
We Heart It - tuhle aplikaci jsem popravdě dříve vůbec nevyužívala, ale teď není den kdy bych se tam nepodívala. Je to aplikace na fotky či obrázky. můžete zde čarpat inspiraci pro vlastní fotky, např. na Instagram.
WhatsApp - je pravda, že to nevyužívám tolik jako Messenger, ale třeba když se na ten 'mess' nechci připojovat a nechci být on-line, tak si s lidmi píšu právě na WhatsAppu.
Nike+Run - tohle je pro mě jedna z nejlepších aplikací. Je to hlavně na běhaní, ale dá se to použít i na chození. Máte zde zaznamenáno kolik jste uběhli, jak dlouho jste běželi i jakou rychlostí. Při zastavení se to samo zastaví a když se znova rozběhnete, začne to měřit. Jednoduše perfektní. Jinak je na tuhle aplikaci i spousta 'náhražek'.
Shazam - rozeznává písničky, tudíž když vám v rádiu hraje skvělá písnička a vy nevíte název, zapnete, ono si to kousek písničky odposlechne a napíše vám název.
Pinterest - velká podoba s We Heart It, také aplikace hlavně na obrázky, ale řekla bych, že přehlednější.
NoCrop - využívá se, když chcete dát fotky do takových těch ráměčků (bývají bílé). Vyhovuje mi to víc než klasické InstaSize, jsou zde hezké efekty, je to přehledné a zkrátka si fotku upravíte, jak chcete.
Snapseed - tohle je také na fotky, zkrátka na úpravu jasu, je zde spousta efektu, můžete si zvýraznit oči nebo vylepšit pleť.
Planoly - pro mě jako milovníka Instagramu je tohle parádní. Do aplikace si zadáte jen jméno a heslo na IG. Zobrazí se vám tam vaše fotky, které jste přidali a vy si tam pak můžete dát fotku, kterou se tam chystáte přidat a vidíte, jak váš IG bude s tou fotkou vypadat.
My Day - můžete sem přidat jak události co budou, nebo se už stali.. máte tam počet dní do události i s fotografií.

Poslední co mám v svých apliakcích jsou Bakaláři a Překladač, což jsou zkrátka apliakce hlavně do školního roku, bez kterých bych se neobešla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lana Aria Wood Lana Aria Wood | Web | 27. července 2017 v 12:36 | Reagovat

Super článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama