Víkend #1

16. července 2017 v 18:35 | Hannah |  About me & my life
Víkend už téměř za námi a jelikož tento blog slouží i jako můj deníček, rozhodla jsem se sem celý víkend napsat.


Pátek se klasicky skládal z mojí brigády a hned po skončení směny jsem odjela na hodinu autoškoly, která trvala zhruba hoďku. Hned poté jsme jeli nakoupit a vyzvedli mého přítele. Jelikož jsme byli oba unavení, tak jsme hned usli.
V sobotu ráno jsem udělala snídani a jelikož mám nejlepší mamku, která půjčila příteli auto, mohli jsme vyrazit na výlet do Českých Budějovic. Chvíli nám trvalo tam nejen dojet, ale taky se tam vymotat. První zastávka byla v našem oblíbeném KFC, které si dáváme fakt jen když do těch Budějovic jedeme a pokaždé co jsme tam si dáme nějaký ten kyblík. Já nevím jak vám, ale mě ty kyblíky prostě přijdou lepší a výhodnější. Po jídle jsme měli víc času, než jsme čekali a tak jsme se zastavili v obchodním centru, kde jsme si ještě oba stihli nakoupit něco na sebe (:D). Bylo to pak velmi těsné, protože jsme měli v plánu kino a když jsme tam přišli, fronta veliká a času fakt málo. Dorazili jsme do sálu na minutu přesně. Samozřejmě kvůli mě jsme šli na ,,Já, padouch 3" - kdo se na to chystáte, určitě se na to běžte podívat, film se mi moc líbil a bylo to fakt zábavné a ti, co jste už film viděli mi můžete napsat, jak se vám to líbilo.
Po skončení filmu jsme nasedli zpátky do auta a jeli domů. Večer už jsme jen tak polehávali a povídali si.
Opět v neděli ráno jsem udělala snídani a odpoledne nás čekal další výlet. Tentokrát jsme se rozhodi navštívit ZOO. Musím říct, že v zoo jsem byla naposled před několika lety, když mi bylo zhruba tak 6 let. Viděli jsem spousta zvířátek, dali si zmrzlinu a pak jeli zase do Českých Budějovic, kde jsme se naobědvali, obešli pár obchodů a pak už mi přítel musel odjet.

A jak jste si víkend užili vy?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama